Dřevostavby

Vážení investoři,
 dřevo je přírodní, ekologický materiál, relativně lehký, dobře opracovatelný, pevný a s dobrými tepelněizolačnímy vlastnostmi. Dřevostavba probíhá v suchém procesu, není nutné vysychání, a proto je možné okamžité nastěhování. Tím se nám krátí doba výstavby minimálně na polovinu (finanční úspora!!!). Stěny mají při lepších vlastnostech menší nároky na tloušťku a tím se dá ušetřit na zastavěném prostoru stavby (25 cm tl. stěny odpovídá cca 180 cm tl. cihelného zdiva). Dřevostavby řadíme mezi objekty energeticky nenáročné a při vhodně zvoleném vytápění v kombinaci s rekuperační jednotkou se dostáváme na čistě ekologickou linii staveb.

Vzhledem k ryhlosti a variabilitě výstavby, vzrůstá zájem o dřevostavby i v průmyslové výstavbě. Nejžádanějším základem však bývají zahradní domky a altány, které pro Vás rádi navrhneme a postavíme.

Cihla, tvárnice, beton atd. jsou materiály, které akumulují teplo a absence této vlastnosti byla dřevostavbám vytýkána. Ale my ji vidíme jako přednost. Nízká akumulace přispívá k rychlému zahřátí vzduchu a vnitřních povrchů stěn, a umožňuje velmi pružné a rychlé zvýšení teploty podle toho, jak je dům momentálně využíván. Protože dům je dobře zaizolován, dochází naopak k poklesu teploty při vypnutém topení, pomalu a pozvolna.
 Abychom však byli více objektivnější, ukážeme Vám i pár čísel a porovnání s ostatními materiály, a budeme se těšit na Vaši správnou volbu. REFERENČNÍ STAVBY

Pro ilustraci přikládáme foto našich staveb: eBRÁNA webarchitect