Rodinné domy

Z dosavadní praxe bychom mohli vyzvednout hlavně zkušenosti, týkající se výstavby bydlení. Snažíme se předejít pocitu investora, při užívání bytu či rodinného domu, že nyní by si to zařídil nebo postavil jinak. Po pravdě - ne vždy se podaří vychytat vše k úplné spokojenosti ale velkým úsilým se dostáváme na vysoké procento úspěšnosti (viz. referenční stavby). 

Rozhodnutí, postavit si rodinný dům, je velkého významu a většinou se jedná o jedinou stavbu Vašeho života. Tzn., že zkušenosti získané během stavby můžete použít již jenom jako dobrou radu pro své známé a rodinu. Před samotným zahájením celého procesu, je třeba si odpovědět na několik otázek: Kde stavět? Z čeho stavět? Jak velký dům zvolit? Podsklepit nebo dvě patra? Garáž nebo stání? Jaké dispoziční uspořádání?…..nebo pouze zrekonstruovat?? Veškeré zkušenosti a úskalí se snažíme investorovi předat a vysvětlit na samém počátku jednání. Poradíme Vám s výběrem materiálů a technologií a samozřejmě s architektonickou částí projektu. Není problém případně pomoci již s výběrem pozemku nebo lokality a s ní související dostupností inženýrských sítí, další důležité infrastruktury a zvolení nejvhodnější varianty založení objektu.

Stavby rodinných domů provádíme na klíč a nebo jen dílčí dodávkou. Tzn., že zákazník dostane, na základě schváleného projektu, rozpočet stavby a sám se rozhodne, které práce si nechá zhotovit naší firmou. Zahradu Vám kompletně vybavíme, připadně i s dodávkou bazénu a dalších doplňků. Záruku na dílo poskytujeme až 5 let.

 Co se týče instalací, střešních krytin, výplní otvorů, podlahových krytin, dlažeb a obkladů, rádi Vám poradí naši proškolení pracovníci. Při použití technologií a materiálů zn. Baumit, např. lité anhydritové podlahy, sádrové omítky a zateplovací systémy, se řadíme mezi firmy doporučované výrobcem materiálu. Do referencí dodavatelů materiálů můžeme zařadit firmy IZOMAT, WOODCOTE, PRODOMA, STŘECHY POSPÍCHAL atd.

                                           eBRÁNA webarchitect