https://www.high-endrolex.com/49
Dřevostavby | M - stavby

REALIZACE A ODBORNÉ VEDENÍ STAVBY

 

INŽENÝRSKÁ ČINNOST + TDI + PORADENSTVÍ

Dřevostavby


Dřevo je přírodní, ekologický materiál, relativně lehký, dobře opracovatelný, pevný a s dobrými tepelně izolačními vlastnostmi.  Dřevostavba probíhá v suchém procesu, není nutné vysychání, a proto je možné okamžité nastěhování. Krátí se jak doba výstavby cca na polovinu, tak rozpočet financí (jde zde o značnou úsporu peněz).
Stěny mají při lepších vlastnostech menší nároky na tloušťku a tím se dá ušetřit na zastavěném prostoru stavby (25 cm tl. stěny odpovídá cca 180 cm tl. cihelného zdiva).
Dřevostavby řadíme mezi objekty energeticky nenáročné a při vhodně zvoleném vytápění v kombinaci s rekuperační jednotkou se dostáváme na čistě ekologickou linii staveb.

Vzhledem k ryhlosti a variabilitě výstavby, vzrůstá zájem o dřevostavby i v průmyslové výstavbě. Nejžádanějším základem však bývají zahradní domky a altány, které pro Vás rádi navrhneme a postavíme.

Cihla, tvárnice, beton atd. jsou materiály, které akumulují teplo a absence této vlastnosti byla dřevostavbám vytýkána.
My ji vidíme jako přednost. Nízká akumulace přispívá k rychlému zahřátí vzduchu a vnitřních povrchů stěn a umožňuje velmi pružné a rychlé zvýšení teploty podle toho, jak je dům momentálně využíván. Z důvodů velmi dobré tepelné izolace, nastavá pokles teploty při vypnutém topení pomalu a pozvolna.

Reference

Kontakt

Adresa:
U Kapličky 830, 460 01 Liberec 12
Telefon:
725 726 480
E-mail:
info@stavby-nisa.cz
Pole označená * jsou povinná.
https://www.high-endrolex.com/49
https://www.high-endrolex.com/49