https://www.high-endrolex.com/49
O firmě | M - stavby

REALIZACE A ODBORNÉ VEDENÍ STAVBY

 

INŽENÝRSKÁ ČINNOST + TDI + PORADENSTVÍ

O firmě Stavby Nisa

Firma Stavby Nisa, s.r.o. byla založena v roce 2010 a její hlavní činností je realizace a vedení staveb.

Vlastníme autorizaci, která je dle zákona nutná k realizaci nebo vedení Vaší stavby (viz www.ckait.cz ).

Je na Vás, zda si nás vyberete jako realizační firmu nebo jako zastoupení ve funkci stavbyvedoucího, případně stavebního dohledu (viz M-stavby s.r.o.). V obou případech zužitkujeme naše zkušenosti ve Váš prospěch.

Jsme stavební firma s dlouholetou tradicí ve výstavbě bytových a rodinných domů, průmyslových a  komerčních staveb a jiných.    Provádíme kompletní rekonstrukce domů, bytů, zateplování budov (fasády, půdní prostory, sklepy), omítky, lité anhydritové podlahy, tesařské konstrukce, dřevostavby, přístavby, garáže, schodiště, sádrokartonové konstrukce, instalace, krovy, střechy a další stavební práce. Stavíme  ploty, zahradní altány, terasy, bazény atd.

Realizujeme výstavbu energeticky nenáročných a kvalitních staveb nejen v libereckém kraji, ale i po celé ČR.

Naším klientům poskytujeme komplexní servis včetně inženýringu. Klasické technologie výstavby (zdění, monolity) převládají, ale současně se v programu firmy nachází i ekologické stavby a dřevostavby. V dodávce sádrových omítek a anhdritových podlah se řadíme mezi firmy doporučované výrobcem. Hlavním dodavatelem našich materiálů jsou firmy DEK, Izomat, Woodcote, PRODOMA, SIKO.

Kontakt

Adresa:
U Kapličky 830, 460 01 Liberec 12
Telefon:
725 726 480
E-mail:
info@stavby-nisa.cz
Pole označená * jsou povinná.
https://www.high-endrolex.com/49
https://www.high-endrolex.com/49